Kymco K-Pipe 125
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kymco K-Pipe 125 2017
Motor in pogonski sklop
| Zaganjalnik | Sunek |
|---|---|
| Vrsta menjalnika | Samodejni, Polsamodejno |
| Število prestav | 4 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 124 cm3 |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 1960 mm |
| Širina | 750 mm |
| Višina | 1060 mm |
| Višina sedeža | 740 mm |
| Suha masa | 107 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 4.5 l |
| Največja hitrost | 90 km/h |
Kymco K-Pipe 125 Zgodovina
Kymco K-Pipe 125 2016

124 cm3
107 kg
Kymco K-Pipe 125 2015

124 cm3
107 kg
Kymco K-Pipe 125 2014

124 cm3
107 kg
Kymco K-Pipe 125 2013

124 cm3
107 kg
Pogosta vprašanja Kymco K-Pipe 125
- Kateri je boljši? Kymco K-Pipe 125 ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kymco K-Pipe 125?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Kymco K-Pipe 125.
- Kako priljubljen je Kymco K-Pipe 125?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Kymco K-Pipe 125.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Kymco K-Pipe 125 Slike
Vir: 1000PS







































